Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Wojcieszków - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

250 000 zł3 871 m² 64,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna zlokalizowana w miejscowości Helenów, gmina Wojcieszków, w powiecie łukowskim. Nr działki: 112 Jest to strefa wielofunkcyjna z zabudową zagrodową.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Baran

Baran(Wojcieszków + 29 km)

149 000 zł2 590 m² 57,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2590 m2 położoną w miejscowości Baran Kolonia, w gminie Firlej, w powiecie lubartowskim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Brzostówiec

Brzostówiec(Wojcieszków + 20 km)

99 000 zł2 100 m² 47,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka 2 100 m 2. linia zabudowy Brzostówiec Na sprzedaż działka o powierzchni 2 100 m , położona w drugiej linii zabudowy, co zapewnia ciszę i komfort przy jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Wojska Polskiego

Kock(Wojcieszków + 17 km)

3 200 080 zł24 616 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować działkę przemysłową położoną w Kocku o powierzchni 24616 m2. Możliwość zagospodarowania terenu pod : -zabudowę produkcyjną -składy -magazyny. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona

Maruszewiec Nowy(Wojcieszków + 19 km)

896 000 zł72 700 m² 12,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabytkowy Park Pałacowy ze starodrzewem położony w miejscowości Maruszewiec Nowy, w powiecie Radzyńskim, gm. Borki, woj. Lubelskie. Nieruchomość posiada powierzchnię 72 700m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Radzyń Podlaski

Radzyń Podlaski(Wojcieszków + 22 km)

165 000 zł2 270 m² 72,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane Biała koło Radzynia Podlaskiego droga asfaltowa, iw bezpośrednim sąsiedztwie Stokrotki

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Przytoczno

Przytoczno(Wojcieszków + 17 km)

345 000 zł8 284 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna duża działka w przepięknej okolicy rzeki Wieprz Przytoczno - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano -rolną o pow. 8284 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Brzostówiec

Brzostówiec(Wojcieszków + 20 km)

105 000 zł2 235 m² 46,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-budowlana Brzostówiec 2 235 m Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2 235 m (ok. 22,35 a), położona w miejscowości Brzostówiec, powiat radzyński.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wagram

Wagram(Wojcieszków + 21 km)

90 000 zł1 197 m² 75,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, bez ferm drobiu i innych uciążliwych obiektów? Jeśli tak, to mamy ofertę idealną dla Ciebie. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Mejznerzyn

Mejznerzyn(Wojcieszków + 25 km)